Wiele dróg do wzbogacenia się.

pieniądze
Każdy kiedyś marzył o zdobyciu ogromnych pieniędzy. Dodatkowo najlepiej, gdyby pojawiły się one na naszym koncie tak same z siebie. Ludzi w ten sposób myślących można spotkać praktycznie co drugi dzień w kolekturze. Wielkie kumulacje w grach liczbowych wzmagają wyobraźnie i nakłaniają ludzi do myślenia o tym, co by było gdyby…

doradca finansowy
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak szansa na trafienie w lotto jest nikła. Inna sprawa, że tak duża suma pieniędzy, otrzymana jednorazowo potrafi zniszczyć życie. Taka ilość gotówki, która wpada na nasze konto składania do jednorazowej konsumpcji. W końcu przecież wreszcie możemy sobie kupić samochód o którym marzyliśmy, wyremontować dom i pojechać na luksusowe wczasy. Jednak lepiej najpierw sięgnąć po pomoc doradcy finansowego. Ze wspomnianych gier losowych najlepszą wydaje się być ta, w której sięga się po nagrodę, w której przez 20 lat wypłaca się miesięcznie po 5000 złotych. Opuśćmy jednak ten totalnie losowy temat. Co zrobić, by się wzbogacić? Ile osób – tyle dróg. Poniżej opiszemy tylko kilka z nich.
Wiele osób pewnie słyszało już o zarabianiu przez Internet. Poprzez klikanie w reklamy nabija się kilka centów dziennie, później kilka dolarów i tak dalej. Większość zarobionej gotówki wydaje się od razu na pakiety, które pozwalają wyklikać po 5 dolarów więcej miesięcznie. I tak mozolną drogą buduje się swoją piramidą. Większość osób w tym uczestniczących opowiada, że to zajęcie na całe życie, jednak tak naprawdę plan jest taki, by wyciągnąć z takiej piramidy jak najwięcej i uciec przez jej upadkiem. Zresztą wiele osób, które się tak wzbogaciły, później prowadzi inwestycje mieszkaniowe. W końcu jeszcze wygodniej jest zostać rentierem i żyć z tego, że co miesiąc ktoś Ci zrobi przelew za mieszkanie. Tu jednak trzeba mieć wspomniany kapitał na początek.

kamienica, mieszkania
Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób działa w ten sposób, że biorą kredyt na mieszkanie, który sam się spłaca poprzez właśnie taki wynajem. Dla wielu osób jest to ta pierwsza z ich inwestycji mieszkaniowych. A z każdym kolejnym zakupionym i wynajmowanym mieszkaniem jest już coraz łatwiej. O mieszkania trzeba tylko zadbać, przeprowadzić remonty i pamiętać o rachunkach. Dobrze sobie również znaleźć spokojnego, wypłacalnego lokatora. Dzięki temu unikniemy wielu stresów związanych z wizytami służb porządkowych oraz telefonami niezadowolonych sąsiadów. Jeśli więc myślimy o wzbogaceniu się, dobrze jest zainteresować się mieszkaniami. Szczególnie w studenckim miastach, gdzie często popyt przerasta podaż na rynku nieruchomości.
Pages:
Edit